باشگاه ورزشی زاکی مشهد (ویژه بانوان)

آغاز کلاسهای اسپینیگ، TRX و بوسو در باشگاه زاکی مشهد ویژه بانوان

قابل توجه ورزشگاران که به دنبال رشته های بدن سازی و مصرف کالری بالا و چربی سوز حرفه ای هستند.

آغاز کلاسهای اسپینیگ، TRX و بوسو در باشگاه زاکی مشهد ویژه بانوان

با کیفیت زندگی کنیم
باشگاه های زاکی ::ویژه بانوان    :: www.zakee.ir

در شعبه 2 باشگاه زاکی رشته های جدید به شرح زیر اضافه گردیده است:
1- کلاس اسپینیگ (آغاز ثبت نام) 
2- TRX (ظرف دو هفته آینده شروع می گردد.)
3- بوسو (ظرف دو هفته آینده برای اولین بار در مشهد)

 

آشنایی اجمالی با اسپینینگ:

اسپینینگ ورزشی هوازی است که همراه با موزیک و یک دوچرخه ثابت است که با صرف کوتاهترین مدت بیشترین نتیجه و کالری سوزی را داشته و باعث تناسب اندام وخلاص شدنتان از چربی های اضافه می شود.هر قسمت این دوچرخه قابلیت تنظیم با بدن فرد را داراست و دارای دنده مقاومت است که متناسب با مقاومت و قدرت بدنی شخص قابل تنظیم است.
در اسپینینگ پا زدن مداوم و همراه شدن حرکات دست و بالاتنه و با ریتم پا زدن سبب ترشح هورمون انکفالین اندروفین در مغز می شود و حالت سرخوشی و شادابی در شما ایجاد می کند و با ایجاد حالت تمرکز و شبیه سازی جاده، اوج هیجان و لذت را در پی می آورد. آیا دوچرخه سواری زیر باران را تجربه کرده اید؟ انجام این ورزش به طور گروهی از افسردگی جلوگیری می کند. هرچه فعالتر باشید کالری بیشتری می سوزانید، به تناسب اندام نزدیک تر می شوید و لذت بیشتری می برید.

 

آشنایی اجمالی با TRX: 
از ورزشهای رو به توسعه ای میباشد،در این ورزش افراد با استفاده از بندهایی که به یک سقف یا دیوار بسته شده است تمریناتی را که بر پایه وزن بدن و گاها تعادل میباشد اجرا میکنند. این تمرینات باعث میشوند تا بدن در شرایط مصرف انرژی بیشتری در مقایسه با بسیاری از رشته های دیگر ورزشی گردد. بهبود استقامت عضلات یکی از نکات مثبت در این سیستم تمرینی میباشد. ضمن اینکه عضلات کور نیز به صورت مناسبی میتوانند تقویت شوند.

 

آشنایی با بوسو: 

توپ بوسو يک نيمه توپ تعادلي است که يک طرف پايدار (صاف) و يک طرف ناپايدار (گرد) دارد. اين توپ را مي ‌توان براي تقويت عضلات تنه و توانايي حفظ تعادل به کار برد. بدنتان مدام جابه‌جا مي ‌شود و عضلات براي حفظ تعادل منقبض مي ‌شوند. به اين ترتيب کالري بيشتري مي ‌سوزانيد و هماهنگي عضلات و توانايي تعادلي ‌تان تقويت مي‌ شود. 

رشته های متنوع ایروبیک، زومبا، پیلاتس، تکواندو و بدن سازی حرقه ای گروهی و تخصصی و ... نیز در دو شعبه باشگاه برگزار می گردد

 

خبر خوش زیادی در باشگاه های زاکی در راه است و مرکز تخصصی ورزشهای باشگاهی ویژه بانوان زاکی در تلاش است به صورت حرفه ای در تمامی زمینه های ورزشی مخصوص خانمها در سالهای آینده وارد شود.


برای کسب اطلاعات بیشتر با شعبه های زاکی تماس بگیرید یا از سایت باشگاه به آدرس زیر دیدن نمایید:
www.zakee.ir

 

آدرس باشگاه هاي زاكي:

شعبه 1: مشهد- بلوار امامت – ابتدای امامت 50 (بلوار ادب) - پلاک 18 

تلفن تماس: 36065683

شعبه 2: مشهد- بلوار استقلال- استقلال 2- چهار راه اول سمت چپ- پلاك36

تلفن: 36075523